Proč to všechno píšu?

Protože jsem si naprosto jistá, že právo na svobodný porod má každá žena. Tak jako je nekonečně typů žen, tak je určitě i nekonečně mnoho různých snů o krásném porodu.

Porod v porodnici nebo doma, v bezpečí lékařů nebo jen s porodní asistentkou, s léky i bez, na porodním lůžku, ve stoje nebo ve dřepu, na suchu nebo ve vodě, možnosti jsou různé. Ne všechno je u nás možné nebo podporované.

To důležité je však možnost volby. Svobodné volby matky o tom, kde, jak a za jakých podmínek své dítě přivede na svět.

Takže pokud vám možnosti, které nyní máme v Čechách, nevyhovují, není třeba to vzdávat, je spousta zemí, kde můžete prožít porod podle svých představ.

Já jsem prožila krásný, svobodný a přirozený porod do vody v Belgii a chci Vám ukázat, že to není až tak složité ani drahé, odjet porodit do zahraničí.

Pokud Vás toto téma zajímá, je pro Vás připravený ebook zdarma, stačí kliknout zde >>

S láskou

podpis

Lucie Šindelková

"Přirozený a svobodný porod v nemocnici? Je to možné! Prožila jsem nádherný porod do vody v Belgii a ukážu vám, jak můžete také." Můj příběh najdete zde >>

Komentáře

  • ebook ZDARMA „5 dobrých důvodů proč odjet rodit do Belgie“

    Chcete zažít přirozený a svobodný porod do vody v porodnici a myslíte si, že to není možné? Omyl, já jsem přesně takovýto porod zažila. V ebooku popisuji, proč jsem se rozhodla odjet porodit svého syna do malé belgické porodnice u moře a jaké to bylo. Chtěla bych Vám ukázat, že krásný porod může prožít každá žena.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky