Porod do vody? Co na tom všichni mají?

Zdá se to jako nějaký moderní trend dnešní doby. No já nevím, o porody jsem se začala zajímat teprve s tím, jak moje vlastní břicho začalo růst a bylo jasné, že mě to dřív nebo později nemine.

V hlavě mi naskočila spousta hrůzostrašných programů o tom, co mě čeká. Porod je zkrátka děsivá událost, která se musí přetrpět, jinak to mimino prostě ven dostat nejde. Každá žena to vydržela a tak taky musím. A hotovo.

Vážně? Nešlo by to nějak jinak? Příjemněji? Abych si to taky užila?

A tak jsem začala pátrat. A jak všichni víme, pokud hledáme, odpovědi přicházejí. A tak se stalo, že jsem jednoho dne slyšela o přirozeném porodu do vody v malé belgické porodnici a měla jsem jasno. Tohle je to místo, kde chci přivést své dítě na svět. A užít si to!

Voda úžasně pomáhá uvolnit se, zmírňuje bolest, objímá vás, prostě si tam tak ležíte v teplé vířivce a víte, že všechno bude v pořádku.

O tom, jaké to všechno bylo a co je potřeba zařídit, chcete-li také odjet porodit do Belgie, píšu v ebooku, který si můžete zdarma stáhnout tady>>

S láskou

podpis-002

Lucie Šindelková

"Přirozený a svobodný porod v nemocnici? Je to možné! Prožila jsem nádherný porod do vody v Belgii a ukážu vám, jak můžete také." Můj příběh najdete zde >>

Komentáře

  • ebook ZDARMA „5 dobrých důvodů proč odjet rodit do Belgie“

    Chcete zažít přirozený a svobodný porod do vody v porodnici a myslíte si, že to není možné? Omyl, já jsem přesně takovýto porod zažila. V ebooku popisuji, proč jsem se rozhodla odjet porodit svého syna do malé belgické porodnice u moře a jaké to bylo. Chtěla bych Vám ukázat, že krásný porod může prožít každá žena.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky