5 žen vypráví o tom, proč odjely porodit do zahraničí

Záznam diskuze ze Světového týdne respektu k porodu, kde 5 různých žen vypráví o svých důvodech, proč odjely porodit do zahraničí a jaké to bylo.

Nechme se inspirovat tím, jak to jinde funguje.

Často se setkávám s názorem, že místo toho, abychom jezdily rodit do zahraničí, měly bychom se snažit, nějak přispět ke zlepšení péče u nás.

Já si ale myslím, že teprve až uvidíme, jak to jinde může krásně fungovat, bude nám jasné, co vlastně chceme u nás změnit.

Jako prvorodička, jsem neměla moc představu o tom, jak chci aby můj porod probíhal. Až když jsem zažila na vlastní kůži přirozený porod v porodnici, bez zásahů, v poklidu a s respektem, pochopila  jsem, že na to samé by měla mít právo každá žena, která se třeba necítí na porod doma

S láskou

 podpis-002

Výstřižek

Lucie Šindelková

"Přirozený a svobodný porod v nemocnici? Je to možné! Prožila jsem nádherný porod do vody v Belgii a ukážu vám, jak můžete také." Můj příběh najdete zde >>

Komentáře

  • ebook ZDARMA „5 dobrých důvodů proč odjet rodit do Belgie“

    Chcete zažít přirozený a svobodný porod do vody v porodnici a myslíte si, že to není možné? Omyl, já jsem přesně takovýto porod zažila. V ebooku popisuji, proč jsem se rozhodla odjet porodit svého syna do malé belgické porodnice u moře a jaké to bylo. Chtěla bych Vám ukázat, že krásný porod může prožít každá žena.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky